Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

SPOTKANIE INTEGRACYJNE Z RODZICAMI I UCZNIAMI KLAS TRZECICH W RAMACH PROJEKTU ,,SZKOŁA WSPÓŁPRACY’’.

Dnia18 września klasy 3a, 3b, 3c, 3d w raz z wychowawczyniami i rodzicami udały się pieszo do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Dąbrowie.

W spotkaniu uczestniczył leśniczy, pan Maciej Bernat. Uczestnicy spotkania podzieleni na grupy podziwiali piękno wrześniowego lasu uczestnicząc w podchodach. Było sporo ,,leśnych ‘’ zadań do wykonania. Dzieci z pomocą rodziców świetnie dały radę. Po wspaniałej i wyczerpującej  wyprawie w głąb lasu, upieczono przy ognisku kiełbaski. Później chętni brali  udział w rozgrywkach sportowych. Spotkanie w Dąbrowie było też  świetną okazją do integracji wszystkich klas trzecich. Rodzice i dzieci byli bardzo zadowoleni, zwłaszcza, że dopisała pogoda.

A.Krzyżańska, M.Szofer, A.Kobierska, B.Wieczorek