SPOTKANIE INTEGRACYJNE W KLASIE 3d

To było popołudnie pełne wrażeń!

Tym razem to Rodzice uczniów klasy 3d zorganizowali spotkanie integracyjne w gościnnej Stajni Sportowej Jakubowo.

Dzieci wraz ze swoimi rodzicami  miały niezwykłą okazję uczestniczyć w pokazie czyszczenia i siodłania konia. Z dużym zainteresowaniem wysłuchano  opowieści  pana Łukasza Brzóski, który zdradził tajniki pięknego sportu, jakim jest jeździectwo. Najbardziej jednak zafascynował wszystkich pokaz umiejętności jeździeckich w wykonaniu mistrza. Skoki przez wysokie przeszkody nagradzano brawami.  Każde dziecko otrzymało dyplom ukończenia warsztatów „Pierwszy kontakt z koniem” podpisany przez pana Łukasza.

Rodzice uczniów zadbali również o podniebienia uczestników spotkania. Były smażone kiełbaski, chleb ze smalcem i ogórkiem oraz pyszny placek drożdżowy.

Tak wspaniale spędzony czas zostanie na długo w ich pamięci.

Panu Łukaszowi Brzósce i Rodzicom bardzo dziękujemy!