SPOTKANIE KLASY 1h

W czwartek, 24 września 2015r. odbyło się spotkanie integracyjne rodziców i uczniów klasy 1h, w ramach projektu „Szkoła Współpracy".

Na godzinę 16:00 na Salę Pod Gwiazdami, która znajduje się w miejscowości  Rudka przybyło 19 uczniów, 25 rodziców oraz 7 rodzeństwa, aby wspólnie przygotować i zjeść smaczne oraz zdrowe sałatki warzywne.  Zanim jednak przystąpiliśmy do pracy dzieci wspólnie z rodzicami rozwiązywały krzyżówki z hasłem „dbam o zdrowie” oraz układały przepis na sałatkę. Po wykonaniu sałatek przystąpiliśmy do dekoracji stołów oraz przypomnieliśmy sobie zasady kulturalnego spożywania posiłków. W ramach niespodzianki dla rodziców dzieci zaśpiewały piosenkę pt. „Prawa lewa” – zaprezentowały swoją umiejętność wskazywania prawej i lewej strony. Wspólnie z rodzicami zatańczyliśmy do piosenek  pt.”Kaczuszki” oraz „Jedzie pociąg”. Następnie Tatusiowie rozpalili ognisko i wspólnie smażyliśmy kiełbaski. Na zakończenie odbyła się degustacja pysznie i zdrowo przyrządzonych sałatek oraz samodzielnie usmażonych kiełbasek. Podczas spotkania dzieci bawiły się na placu zabaw oraz grały w piłkę.

Wspólnie spędzony czas  minął bardzo szybko, w sympatycznej atmosferze.