Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

SPOTKANIE KLASY 2E

Pewnej ciepłej, złotej, jesiennej niedzieli, 27 września  w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Dąbrowie, odbyło się spotkanie integracyjne klasy IIE w ramach projektu „Szkoła Współpracy” -  „Nauka przez zabawę”.

Na początek, licznie przybyli uczniowie wraz z rodzicami, rozegrali zacięty mecz siatkówki. Następnie, dla pokrzepienia, wszyscy skosztowali przepysznych, słodkich smakołyków, przygotowanych przez mamy. Dzieci uczestniczyły w quizie wiedzy o lesie oraz w kalamburach przyrodniczych. Uczniowie oraz rodzice, w kilkuosobowych zespołach,  sporządzili  również plakaty prezentujące poszczególne warstwy lasu, wykorzystując dostępne wokół dary jesieni.  Powstały kreatywne, rzetelne i bardzo pomysłowe prace. Na koniec wszyscy zasiedli przy ognisku. Rozmawiając i żartując, zajadali się chrupiącymi kiełbaskami. Wszystkim dziękujemy za udział, pomoc w organizacji oraz świetną zabawę!

W. Kociemba