Imieniny: Bony, Horacji

„JESTEM SMART” – KONKURS NA PRACĘ PLASTYCZNĄ W PROGRAMIE KOMPUTEROWYM DLA KLAS 1-3

1. W konkursie mogą wziąć udział chętni uczniowie klas 1-3.

2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie przez ucznia pracy plastycznej w programie komputerowym (m.in. grafiki, rysunku, zdjęcia) przedstawiającej możliwości wykorzystania urządzeń mobilnych w różnych sytuacjach – do zabawy, nauki i rozwoju.

3. Praca plastyczna powinna być zapisana w formacie .jpg.

4. Pracę konkursową uczeń przekazuje wychowawcy na pendrivie wraz ze zgodą rodziców lub opiekunów prawnych dzieci na udział w konkursie oraz zgodę na publikację wysłanych prac m.in. na stronie www.smart.itwedukacji.pl.

5. Wychowawca przekazuje podpisaną pracę koordynatorowi do dnia 9 listopada br.

6. Laureatów konkursu wyłania Kapituła. Pod uwagę będą brane m.in.: kreatywność, zgodność z tematyką konkursu, proedukacyjny pomysł na wykorzystywanie nowoczesnych technologii – smartfonów, tabletów i internetu, oraz walory artystyczne.

Regulamin i szczegóły projektu TUTAJ.

Pniewy, 12 listopada 2015r.

Sprawozdanie z konkursu projektowego „JESTEM SMART”

– na pracę plastyczną w programie komputerowym

dla klas 1-3

W konkursie mogli wziąć udział chętni uczniowie klas 1-3.

Zadaniem konkursowym było wykonanie przez ucznia pracy plastycznej w programie komputerowym (m.in. grafiki, rysunku, zdjęcia) przedstawiającej możliwości wykorzystania urządzeń mobilnych w różnych sytuacjach – do zabawy, nauki i rozwoju.

Pod uwagę były brane m.in.: kreatywność, zgodność z tematyką konkursu, proedukacyjny pomysł na wykorzystywanie nowoczesnych technologii – smartfonów, tabletów i internetu, oraz walory artystyczne.

Uczniowie wykonywali prace na zajęciach komputerowych lub w domu. Na konkurs wpłynęło 17 prac. Niestety żadna z prac nie została wyróżniona.

Aleksandra Krzyżańska