KONKURS "POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA" W PROGRAMIE PAINT

Zapraszamy uczniów klas 2-6 do udziału w konkursie plastyczno-informatycznym na rysunek w programie Paint.

Temat pracy:

POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 2-6 Szkoły Podstawowej w Pniewach.

2. Termin składania prac upływa 20 grudnia 2015 r.

Prace należy przekazać w formie elektronicznej nauczycielowi (klasy 2-3 p. Krzyżańska, klasy 4-6 p. Wendt) lub wysłać jako załącznik na adres: infa213@o2.pl. Jako nazwę pliku proszę podać swoje imię, nazwisko i klasę (np.: Jan_Kowalski_3a)

4. Dostarczone prace powinny być wykonane samodzielnie, wg własnej inwencji twórczej, za pomocą edytora Paint. Rozdzielczość rysunku 800x600 (instrukcja: z menu wybieramy  Obraz – Atrybuty – jednostki: piksele, szerokość 800, wysokość 600, zatwierdzamy OK)

5. Dozwolone jest wykorzystanie gotowych elementów (ClipArt, obrazów skanowanych itp.)

6. Jury przy ocenie będzie brało pod uwagę : zgodność z tematem, oryginalność, estetykę wykonania oraz wkład pracy.

7. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na szkolnej stronie internetowej.

8. Dostarczonych prac nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania i publikacji nagrodzonych prac w placówce oraz na stronie internetowej.