Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA W PROGRAMIE PAINT - WYNIKI KONKURSU

Dnia 21 grudnia br. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastyczno-informatycznego na rysunek w programie Paint, którego tematem była: POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA.

Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 2-6 Szkoły Podstawowej w Pniewach.

Celem konkursu było doskonalenie umiejętności komputerowych oraz wykazanie się własną inwencją twórczą nawiązującą do zwyczajów i tradycji Bożego Narodzenia.

Na konkurs wpłynęło 19 prac.

Przy ocenie brano pod uwagę: zgodność z tematem, oryginalność, estetykę wykonania oraz wkład pracy.

Oto zwycięzcy konkursu:

kl.5-6:

I m-ce - Alicja Wendt 5d

II m-ce - Sara Dobosz 6c

III m-ce - Maria Smoczyńska 6b

kl.3:

I m-ce - Wiktoria Młynarska 3c

II m-ce - Martna Wachowiak 3d

III m-ce - Amelia Rackowiak 3d

kl.2:

I m-ce - Zuzanna Wendt 2e

II m-ce - Agnieszka Błajet 2b

III m-ce - Klaudia Kędzia 2b

Gratulujemy!

Pocztówkami zajmującymi I miejsce zostaną obdarowani: Pani Dyrektor i Grono Pedagogiczne naszej szkoły.

Poniżej zwycięzkie prace: