ZŁOTA AMELKA

W sobotę 12. 12. 2015  w Poznaniu odbył się XII Turniej Gwiazdkowy Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży, zorganizowany przez Poznański Klub Karate Kyokushin. W turnieju uczestniczyło ponad 100  młodych adeptów sztuki Karate. Zawodnicy startowali w konkurencjach kata,  kumite oraz kata synchroniczne.

Od 5 lat Pniewski UKS Karate Kyokushin bierze udział w Turnieju Gwiazdkowym w Poznaniu.  Zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom swoich umiejętności z czego jesteśmy bardzo dumni. Karatecy w miłej świątecznej atmosferze mieli okazję zdobyć kolejne, cenne doświadczenia.

Siminiak Amelia  zajęła 1 miejsce w kategorii kata. Wysoki poziom zaprezentowali również: Jokiel Adam, Czekała Emilia, Frelich Adam, Siminiak Maksym.

Gratulujemy!

UKS Kyokushin Karate Pniewy