JULIA JEZIERSKA NAJLEPSZA W POWIECIE

W czwartek, 11. lutego 2016 roku odbył się finał konkursu „Bezpieczna zabawa to dla pierwszaka ważna sprawa”, organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach i Starostwo Powiatowe w Szamotułach.

W tym roku do udziału w konkursie zgłosiło się ponad 340 uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.

Komisja wybierając najlepsze prace kierowała się kilkoma zasadami. Pod uwagę brano między innymi pomysłowość, samodzielność wykonania, estetykę. Istotnym elementem było to, aby prace dotyczyły bezpieczeństwa podczas zabawy.

Pierwsze miejsce zdobyła Julka  Jezierska z klasy 1a natomiast praca Oliwki Piechoty została wyróżniona. Dziewczynki otrzymały bardzo ładne nagrody rzeczowe, oprócz tego uczniowie klas pierwszych z naszej szkoły (dzięki wygranej Julki) dostaną kamizelki odblaskowe.

Gratulujemy także uczniowi Denisowi Vonk z klasy 1b – który otrzymał tego dnia nagrodę za wyróżnienie w konkursie „ Odblaskowo-bezwypadkowo” także organizowanym przez Komendę Powiatową policji w Szamotułach.