Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

III MIEJSCE POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ W KATEGORII DZIEWCZĄT

Reprezentacja Naszej Szkoły zdobyła III miejsce powiatu w piłce koszykowej w kategorii dziewcząt. Zawody rozegrane zostały 11 marca br. w Szkole Podstawowej w Kaźmierzu.

W turnieju finałowym udział brały 4 zespoły – SP 3 Szamotuły, SP 1 Szamotuły, SP Kaźmierz oraz SP Pniewy. Wszystkie rozegrane mecze były bardzo emocjonujące, bowiem każdy zespół pokazał niezwykłe serce do walki o najwyższe miejsce na podium. Pod względem sportowym najlepsza jednak okazała się drużyna SP w Kaźmierzu. Nasze dziewczęta osiągnęły najniższe miejsce na podium prezentując przy tym piękną grę.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce SP Kaźmierz
II miejsce SP 3 Szamotuły
III miejsce SP Pniewy
IV miejsce SP 1 Szamotuły

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Magdalena Szukała, Nicola Gawarecka, Weronika Stelmach, Oliwia Kunda, Maria Smoczyńska, Zofia Nowak, Julia Stępień, Sara Dobosz, Sara Głucha, Zuzanna Kalemba, Amelia Wyrzykowska.