FESTYN RODZINNY„NAUKOWO – NIEZAPOMINAJKOWO”

13 maja 2016 odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. W tym roku temat brzmiał: „NAUKOWO – NIEZAPOMINAJKOWO”

Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i rodziców – ścianka wspinaczkowa, ping-pong, rzutki, dmuchane zamki, malowanie twarzy, trampolina, oraz liczne konkurencje sprawnościowe,  naukowe i artystyczne. Na boisku szkolnym można był również spotkać przedstawicieli drużyny RED DRAGONS  i ich przesympatyczną maskotkę.
Ogromnym zainteresowaniem dzieci i dorosłych cieszyło się stanowisko przygotowane  przez Nadleśnictwo Pniewy. Panowie leśniczy w ciekawy sposób  odkrywali przed  odwiedzającymi tajemnice lasu. Mali przyrodnicy mieli również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy podczas quizów.
Tego popołudnia odbył się mecz piłki nożnej  - dzieci kontra rodzice. Zwyciężyły dzieciaki – gratulujemy.

Uczniowie prezentowali swoje talenty  na scenie – śpiewali, tańczyli, recytowali. Kochane panie z obsługi serwowały pyszne kiełbaski z grilla i wypieki cukiernicze.

Na korytarzu szkolnym można było obejrzeć wystawy związane z projektami, nad którymi pracowali nasi uczniowie – „Liczby rządzą światem” i „Chrzest Polski”

Wszystkim Sponsorom, Uczniom, Rodzicom , Nauczycielom i Pracownikom Szkoły zaangażowanym w pomoc przy organizacji imprezy składamy serdeczne podziękowania.