NOWE STROJE SPORTOWE DLA NASZEJ SZKOŁY

9 maja 2016r odbyła się w naszej szkole bardzo miła uroczystość. Swoją obecnością zaszczycił nas przedstawiciel firmy Honda Logistics Center Central Europe Sp. z o.o., która ma swoją siedzibę w Pniewach. Podczas wizyty nasz gość podarował szkole komplet strojów sportowych

Ma to związek z turniejem piłkarskim Honda Cup, który jest wspólną inicjatywą firmy Honda oraz naszej szkoły. Organizatorem technicznym imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach, który udziela profesjonalnego wsparcia oraz bogatego doświadczenia w organizacji podobnych imprez sportowych. Mamy nadzieję, że nowe stroje jeszcze bardziej zmotywują młodych sportowców do ciężkiej pracy na treningach, co przełoży się na sukcesy sportowe.