PODSUMOWANIE PROJEKTU

Tydzień temu w czwartek 12 maja,nadszedł długo oczekiwany przez dzieci dzień sadzenia roślin na skwerku. „Uzbrojeni” w łopatki i konewki ochotnie pracowały wraz z Seniorami pod czujnym okiem pana Pawła Puka. Dorośli głównie kopali doły pod największe rośliny. Pierwszoklasiści obficie podlewali każdy okaz. Pogoda dopisała, na zakończenie trochę popadało, a na niebie pojawiła się tęcza jakby oznajmiała koniec wspólnego dzieła.

We wtorkowe przedpołudnie 17 maja 2016 r. nastąpił wieki finał. Prezes Pniewskiego Stowarzyszenia „Perspektywa” Krystyna Drozdowska-Szychowiak powitała na skwerku przy markecie „Biedronka” wszystkie osoby, które uczestniczyły w pracach oraz podziękowała za zaangażowanie przy realizacji projektu. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: pan burmistrz Jarosław Przewoźny oraz nasza pani dyrektor Anna Pupka. Bardzo się cieszymy , że mieliśmy możliwość wzięcia udziału akurat w takim projekcie, którego efekty będą widoczne miejmy nadzieję przez długie lata. Projekt sfinansowany został przez Fundację Banku Zachodniego WBK S.A. im Stefana Bryły z siedzibą w Warszawie. w ramach programu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam” projektu pn. „MIEJSCE Z PERSPEKTYWĄ”.

Jolanta Słupska