MAMY CERTYFIKAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ,,NA SPORTOWO JEST ZDROWO"

Nauczyciele i uczniowie Gimnazjum im. ks. kan. Mariana Maciejewskiego oraz Szkoły Podstawowej w Pniewach w okresie od 05.10.2015 r. do 05.04.2016r.  wspólnie uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie: „Na  sportowo jest zdrowo”.

Celem konkursu było wskazanie, jak ważną rolę w życiu ucznia pełni edukacja prozdrowotna w szkole oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

W konkursie szkoły zmierzyły się z 9 zadaniami - wszystkie zostały ocenione na 10pkt.!!!

W ramach konkursu odbyło się wiele ciekawych wydarzeń, konkursów i atrakcji dla dzieci. Podczas realizacji powstało wiele ciekawych prac. Materiałami dokumentującymi wykonanie zadań konkursowych były  m.in. sprawozdania z dołączoną dokumentacją fotograficzną wybranych prac wykonanych przez uczniów. Jury po analizie i ocenie przesłanych materiałów przyznało obu szkołom tytuł: „Na sportowo jest zdrowo”.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za udział i zaangażowanie – nauczyciele wychowania fizycznego :)