Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

VII GRA MIEJSKA

Dnia 30 maja  odbyła się VII Gra Miejska będąca częścią szkolnego projektu „Jubileusz 1050 – lecia chrztu Polski”. W grze wzięli udział uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej .

Celem gry było zainspirowanie do poznawania historii poprzez aktywne działanie. Uczniowie pokonywali trasę z ośmioma punktami kontrolnymi.  Rozwiązując zadania opierali się na wiadomościach z zakresu historii,  j. polskiego oraz znajomości języków obcych. Obsługę punktów kontrolnych stanowili uczniowie Gimnazjum. Grę przygotowali nauczyciele Szkoły Podstawowej ( A. Ciszak, B. Kajzderska), Gimnazjum( A. Raczkowska) i Zespołu Szkół ( I. Walczak) w Pniewach. Wsparcia organizacyjnego udzieliła Straż Miejska, Urząd Miasta i Biblioteka Publiczna – dziękujemy.

Oto wyniki:

I miejsce: 6a, 6e
II miejsce: 6c
III miejsce: 6d
IV miejsce: 6b

Gratulujemy wiedzy i umiejętności współpracy.