DZIEŃ DZIECKA W TANECZNYCH RYTMACH

Dzień Dziecka stał się świetną okazją do wspólnego świętowania. Z inicjatywy pani Magdy Szczechowiak oraz pani Moniki Szczechowiak pięć klas pierwszych wzięło aktywny udział w żywiołowym pokazie zumby. Pod kierownictwem niezmordowanej instruktorki pani Lidki,  tańczono w rytm gorących przebojów. Dzieci do tańca zagrzewały sympatyczne klowny.

Niezwykłą atrakcją były wystrzały wielkiej ilości srebrnego konfetti, które pokryło całą salę gimnastczną. Oblężenie przeżyły trampoliny. Każdy uczestnik mógł ugasić pragnienie napojem z kawałkami  smacznych owoców. Wspomnieniem udanego spotkania będą baloniki,które ofiarowano wszystkim obecnym dzieciom. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu pierwszaków za piękną imprezę.