TROCHĘ INNY DZIEŃ CHŁOPCA W 5A

30 września 2016 odbyło się spotkanie integracyjne uczniów, rodziców i wychowawcy klasy 5a w ramach projektu SZKOŁA WSPÓŁPRACY. Tym razem skorzystaliśmy z gościny hotelu Quartet.

Była zabawa na świeżym powietrzu, szaleństwo na placu zabaw, gra w kosza i zjazdy tyrolką. Największą radość sprawił uczestnikom spotkania dmuchany zamek.

W związku z tym, że 30 września obchodzony jest również Dzień Chłopca, dziewczyny przygotowały dla chłopców wiele ciekawych konkurencji z nagrodami.
Oczywiście była kawa i ciasto dla rodziców oraz hamburgery i frytki dla dzieciaków.

Zabawy było co niemiara i nawet siąpiący z nieba chwilami deszcz nie mógł popsuć nam tak dobrej zabawy. Jak miło jest rozpocząć weekend w ten sposób!