PRZYRODNICZE PRZYGODY 1B

Dnia 29 września 2016r. w ramach projektu ,,Współpraca z Rodzicami’’ odbyło się spotkanie integracyjne dzieci z klasy 1b i ich rodziców w Ośrodku Edukacji przyrodniczej w Dąbrowie.

Zarówno dzieci jak i rodzice bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Oprócz spaceru ścieżkami edukacyjnymi zwiedzano muzeum przyrodnicze podziwiając przeróżne eksponaty. Bardzo dużą atrakcją okazały się rozgrywki sportowe, w których udział wzięli wszyscy. Radość sprawiły nagrody ufundowane dla każdego dziecka. Po wysiłku fizycznym z dużym apetytem zajadano upieczone na ognisku kiełbaski i pieczywo. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało pamiątkowy upominek. Piękna pogoda i dobry humor towarzyszyły nam przez całe radosne, integracyjne spotkanie.

B.Wieczorek