PODCHODY LITERACKIE W KL. 6B

12 października 2016, w ramach SZKOŁY WSPÓŁPRACY, miały miejsce PODCHODY LITERACKIE w klasie 6b. Zorganizowała je jedna z mam, z pomocą rodziców oraz wychowawczyni. Odbywały się one w szkole, w godzinach popołudniowych.

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy na holu. Drogą losowania dokonaliśmy podziału na dwie grupy – czerwoną i niebieską. Obie drużyny, złożone z rodziców, uczniów i rodzeństwa, rozpoczynały swoją trasę w bibliotece szkolnej. Następnie, kierując się strzałkami oraz wskazówkami znalezionymi w kopertach, pokonywaliśmy wyznaczoną trasę, przemierzając budynek szkoły. W kilku miejscach mieliśmy do wykonania zadania. Przez chwilę byliśmy detektywami, szukając zagubionych książek. Było wesoło i zagadkowo.

Po skończonej zabawie udaliśmy się na poczęstunek do sali 207. Podchody się udały, o czym świadczyły pozytywne wypowiedzi oraz zadowolenie na twarzach uczestników.