WSPÓLNE GOTOWANIE ORAZ PIKNIK EDUKACYJNY "BEZPIECZNIE TU I TAM" W 4D

W sobotę, 15 października 2016r., spędziliśmy czas w świetlicy wiejskiej w Zamorzu, gdzie odbyło się spotkanie integracyjne uczniów klasy IV d, rodziców wraz z wychowawcą klasy.

Wspólnie gotowaliśmy i piekliśmy. Podzieleni na grupy przyrządzaliśmy sałatki, piekliśmy pizzę, naleśniki i placek z dyni. Wszyscy byliśmy bardzo zaangażowani w pracę, a na koniec usiedliśmy do wspólnego stołu, gdzie z wielkim smakiem zajadaliśmy przyrządzone wspólnie potrawy.
Pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, w których chętnie braliśmy udział. Rodzice w tym czasie uczestniczyli w zabawie przekazującej, w ciekawej formie, wiedzę na temat bezpieczeństwa w sieci. Korzystaliśmy z materiałów konkursu edukacyjnego "Bezpiecznie Tu i Tam" (Fundacja Orange).