WSZYSTKIE DZIECI DORASTAJĄ, TYLKO JEDNO NIE...

19 grudnia odbyła się premiera przedstawienia pt. „Piotruś Pan” przygotowanego przez świetlice Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pniewach. Było to duże przedsięwzięcie logistyczne.

W widowisku wzięło udział 60 uczniów. Na sukces pracowało wiele zaangażowanych osób m.in. Magdalena Gwardyś – choreografia,  Natalia Włodarczyk - scenografia, Emilia Wytykowska - Sroka – kostiumy,  Agnieszka Rogalska - wychowawczyni świetlicy w Gimnazjum,  Weronika Kociemba – montaż, efekty wizualne, plakat,  Barbara Wieczorek - kółko artystyczno-taneczne,  Łukasz Janiszewski oraz uczniowie gimnazjum: Grzegorz Widło, Marcin Prędki, Hubert Stróżniak i Mikołaj Kobierski – nagłośnienie,  Kamil Matecki - nagranie , Agnieszka Janaszak – reżyseria.

Przedstawienie zostało zaprezentowane przed uczniami obu szkół i odniosło duży sukces. Szczególne podziękowania dla: Elżbiety Hosały, Doroty Majchrzak, Romana Skrzypczaka, Genia Gularek za pomoc przy pracy nad przedstawieniem.

Świetlice Szkolne serdecznie zapraszają 15 stycznia o godz. 14.00 na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, gdzie uczniowie ponownie zaprezentują się tym razem wszystkim mieszkańcom Pniew w kolejnym spektaklu "Piotruś Pan".

Wychowawczynie Świetlic