PODZIĘKOWANIA OD PAPIEŻA EMERYTA

Jeszcze przed wakacjami spotkała nas miła niespodzianka. Otrzymaliśmy list od wyjątkowego nadawcy – Papieża Seniora Benedykta XVI.

Ojciec Święty przesłał podziękowania za przesłane życzenia w języku angielskim, przez uczniów kl. 4b, z okazji Jego 90-urodzin i  imienin. Papież emeryt zapewnia nas wszystkich o swojej modlitwie oraz życzy nam pokoju i pogody ducha w każdym momencie życia. Do listu dołączone zostały obrazki z wizerunkiem papieża i jego podpisem.

J.G.