BEZPIECZNA ZIMA PIERWSZAKÓW

To akcja organizowana corocznie, w styczniu, przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach skierowana do uczniów klas pierwszych szkół podstawowych.Partnerem w jej realizacji jest Starostwo Powiatowe w Szamotułach. W ramach akcji dzieci otrzymują kamizelki odblaskowe , uczestniczą w konkursach plastycznych , biorą też udział w pogadankach dotyczących bezpieczeństwa.

Uczniowie naszej szkoły z klasy 1a i 1b  brali udział w konkursach plastycznych ,,Odblaskowo – bezwypadkowo’’ i ,,Bezpieczna Zabawa, to ważna sprawa’’.

26 stycznia 2017r. w szamotulskiej Szkole Podstawowej nr 3 odbyło się oficjalne podsumowanie kolejnej edycji ,,Bezpiecznej zimy pierwszaków’’. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe.

Uczennica naszej szkoły, z klasy 1a, Wiktoria Olejniczak zdobyła III miejsce.

B.Wieczorek, A.Kobierska