Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

HELENA SIEMIENIAK W FINALE AKCJI LISTY DLA ZIEMI – GŁOSUJMY!!!!

Uwaga!

Ruszył finał konkursu na najpiękniejszy list dla Ziemi, organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji Fundacji Ekologicznej Arka.

Wśród uczniów walczących o nagrodę główną znalazła się również Helena Siemieniak - uczennica oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach.

Praca Heleny została zamieszczona na specjalnej aplikacji konkursowej na Facebooku Listów dla Ziemi.

By na nią zagłosować wystarczy:

1. Polubić fanpage Listy dla Ziemi na Facebooku TUTAJ.

2. Wejść na aplikację konkursową i oddać swój głos na wybraną pracę TUTAJ.

Jedna osoba w ciągu 24 godzin może zagłosować na jeden list tylko raz.

Konkurs jest częścią akcji LISTY DLA ZIEMI, największej akcji edukacji ekologicznej
w Polsce, w której uczestniczy prawie 200 tysięcy młodych osób i ich rodzin. W tym roku odbywa się on pod hasłem „Po stronie natury”.

Zachęcamy do głosowania. Głosowanie na Facebooku potrwa do 25 września. Wyniki zostaną ogłoszone do 30 września.

Więcej informacji można znaleźć na stronie akcji: http://listydlaziemi.pl/ Akcja „Listy dla Ziemi” organizowana jest pod patronatem Ministra Środowiska.