SPEKTAKL KUKIEŁKOWY

W środę 27.09.klasy: 3d,3e i 3f udały się do auli Liceum Ogólnokształcacego na spektakl kukiełkowy pt."Pniewy w legendach". Zadanie to zostało  zrealizowane przez Pniewskie Stowarzyszenie"Perspektywa" w ramach projektu pn."Brawo my"- Aktywni Seniorzy.

Reżyserem przedstawienia była pani Krystyna Drozdowska- Szychowiak.

Dzieci poznały lub przypomniały sobie dwie legendy związane z naszym miastem. Wydarzenia opowiadała Babcia Zielarka, do której z wizytą przyszły cztery urocze skrzaty. Postaci było dużo więcej. Świetne kukiełki, piękna scenografia, muzyka i śpiew złożyły się na bardzo dobry spektakl. Seniorzy jak zwykle okazali się wspaniałymi aktorami.

Dziękujemy za zaproszenie.