SPOTKANIE INTEGRACYJNE KLASY 4G

Dnia 29 września w ramach projektu „Szkoła współpracy” odbyło się spotkanie integracyjne klasy 4g.

Uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcą spotkali się w godzinach popołudniowych  w Wąsowie, gdzie czekał na nas pan Jarosław Szurka . Korzystając z pięknej , jesiennej pogody razem z naszym przewodnikiem udaliśmy się na interesujący spacer wokół pałacu podczas którego poznaliśmy historię tego miejsca i ludzi z nim związanych. Odwiedziliśmy także pałacowe komnaty. Następnie udaliśmy do  Zagrody na spotkanie ze zwierzętami. Był też czas na przejażdżkę bryczką i pieczenie kiełbasek.

Dorośli i dzieci wspólnie spędzili czas i na pewno takie spotkania staną się tradycją w 4g.

Agnieszka Raczkowska