Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

PASOWANIE PIERWSZAKÓW.

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, 13 października , liczna grupa uczniów klas I przystąpiła do ślubowania. W uroczystości Pasowania udział wzięli: władze miasta, zaprzyjaźnione instytucje, rodzice i dziadkowie, nauczanie wczesnoszkolne.

W programie artystycznym przygotowanym przez klasy drugie i 3e SP Pniewy i przemowach do najmłodszych, zwrócono uwagę na tworzenie szkolnych więzi, bezpieczeństwo, ogólne zasady zachowania. Pierwszoklasiści otrzymali ufundowane przez rodziców kuferki dydaktyczne oraz od Banku Dusznickiego książeczki oszczędnościowe z wkładem 10 zł. Nie zapomniano również o nauczycielach i pracownikach obsługi. Na ręce p.Dyrektor występujący wręczyli kwiaty wraz z życzeniami. Więcej za pniewy24.pl TUTAJ.