Imieniny: Alfa, Leonii

CZY SCROOGE POLUBIŁBY OWSIANE CIASTKA? 6A SZUKAŁA ODPOWIEDZI W DZIENNYM DOMU SENIORA.

We wtorek, 16 stycznia 2018, klasa 6a udała się do Dziennego Domu Seniora, by przystąpić  do realizacji kolejnego zadania ze szkolnego projektu czytelniczego „Poczuj smak dobrej lektury- wgryź się w książkę!”. Tym razem nasi uczniowie odkrywali smaki „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa, jednak zamiast owsianego kleiku słynnego Scrooge’a postanowili spróbować zdrowych  i pysznych ciastek owsianych.

Więcej informacji na temat samego projektu - kliknij TUTAJ.