CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Dnia 24.01. 2018 roku biblioteka szkolna wznowiła kampanię propagowania rozwoju czytelnictwa „Cała Polska czyta dzieciom”.

Tego dnia bibliotekę odwiedziła klasa 1b z wychowawczynią – panią Weroniką Kociembą  i klasa 3h z  wychowawczynią – panią Klaudią Pacholak.

Podczas wizyty w bibliotece dzieci mogły poznać losy Calineczki. Baśń młodszym kolegom i koleżankom przeczytały uczennice oddziałów gimnazjalnych – Dominika Pieprzyk i Nikola Kłos. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali baśni.  Starsze koleżanki przygotowały także zagadki oraz kolorowankę.

Agnieszka Rogalska

Magda Skiba