IV KONFRONTACJE MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

Choć przygoda z "Piękną i Bestią" dobiegła końca, a prace nad kolejnym przedstawieniem jeszcze na dobre się nie rozpoczęły, Świetliczaki cały czas kontynuują  działalność artystyczną.

8 lutego w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Wacława z Szamotuł, odbyły się IV Konfrontacje Małych Form Teatralnych „Teraz My”, na których nie mogło zabraknąć fragmentu spektaklu „Piękna i Bestia”. Piętnastoosobowa grupa dzieci wraz z wychowawczyniami ze świetlicy w Pniewach Magdaleną Gwardyś, Natalią Włodarczyk i Agnieszką Janaszak wzięła udział w przeglądzie.

Mimo 10 minutowego występu teatralne popisy małych aktorów zostały bardzo wysoko ocenione przez jury oraz wywarły ogromne wrażenie na publiczności. Nic zatem dziwnego, że brawa nie cichły bardzo długo.

Do udziału w konfrontacjach teatralnych zostały zaproszeni  uczniowie ze szkół z Wronek, Szamotuł, Otorowa, Szamotuł, Kaźmierza i Pniew. Każda grupa uczestników została nagrodzona pamiątkowymi statuetkami teatralnych masek oraz drobnymi upominkami.

Więcej zdjęć za wirtualnepniewy.pl TUTAJ