Imieniny: Jarosława, Marka

MÓJ NAUCZYCIEL - MÓJ AUTORYTET! - Szkoła Promująca Zdrowie Psychiczne Nauczycieli

Szkoła Podstawowa w Pniewach we współpracy z fundacją ProPort jest uczestnikiem Projektu wspierającego działania na rzecz szeroko rozumianego zdrowia psychicznego.

Dziś przeprowadzono akcję podczas którego przedstawiciele samorządu szkolnego zawitali z dobrym słowem do wszystkich nauczycieli w szkole. Okazało się, że wizyta wzbudziła wiele sympatycznych odruchów i radości. Nauczyciele otrzymali drobne upominki: zakładkę do zaznaczania dobrych dni w równie dobrej lekturze (na odwrocie widniały motywacyjne sentencje) oraz w dyskretnej kopercie porcję kawałów i świetnego humoru. W niektórych klasach do życzeń samorządu dołączali uczniowie gromkim śpiewem Sto lat zapewnili uśmiech na twarzy pedagogów.

Koordynatorami projektu są Maria Wąsowska, Lidia Chudziak i Robert Poczekaj