7A, 7B I 7C W OŚRODKU KADET-OK

Po zeszłorocznym pobycie w ośrodku Kadet-OK, w miejscowości Długie nad jeziorem Lipie pozostały tak miłe wspomnienia, że uczniowie z klas 7a, 7b i 7c wraz z wychowawczyniami zawitali tam ponownie.

Ze względu na swoje położenie ośrodek daje możliwość łączenia wielu form aktywnego wypoczynku. Wspaniała przyroda, dobry sprzęt i przede wszystkim pełni zaangażowania, tworzący niesamowitą atmosferę instruktorzy i pracownicy obsługi to jego wizytówka.
W tym roku zdecydowaliśmy się na bardziej wymagający zestaw aktywności: spływ kajakami, windsurfing, paintball, ciąganie za motorówką i olimpiada wodna. Pogoda płatała figle, mimo to bawiliśmy się wyśmienicie! Wszystkim miłośnikom aktywnego wypoczynku gorąco polecamy to miejsce!