SZANOWNI PAŃSTWO,

Szanowni Państwo,

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach przystąpiła do projektu" Godność, wolność, niepodległość" organizowanego przez MEN w setną rocznicę odzyskania niepodległości. Jednym z zadań jest organizacja wystawy fotograficznej: "Pniewy 1918-1939 w pamiątkach rodzinnych" .Zwracamy się z prośbą o przesłanie fotografii pamiątki rodzinnej z okresu dwudziestolecia międzywojennego wraz z opisem( do kogo ta rzecz należała, przeznaczenie, kształt, kolor, wielkość itp) na adres email   p. Agnieszki Raczkowskiej agarac@poczta.onet.pl do 14.10 2018.

Za wkład w uczczenie rocznicy odzyskania niepodległości dziękujemy.

Organizatorki wystawy: Beata Kajzderska, Agnieszka Raczkowska