Imieniny: Jarosława, Marka

SUKCES UCZENNIC NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE POD HASŁEM „I TY MOŻESZ ZAPOBIEGAĆ PRZEMOCY!”

Tegoroczny konkurs organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach skierowany był do uczniów klas 6, 7 i 8 szkół podstawowych oraz 3 gimnazjalnych z terenu powiatu szamotulskiego. W tym roku zadaniem, jakie stanęło przed uczniami było wykonanie plakatu na temat „I ty możesz zapobiegać przemocy!” lub przygotowanie opowiadania, wiersza lub innej formy literackiej na ten sam temat.

Do szkolnego etapu, którego koordynatorem była pani Marta Ponicka, zgłoszone zostały 4 prace. W dniu 30 października br. komisja organizatora wybrała zwycięzców. W konkursie na plakat III miejsce zajęła uczennica klasy 8 Małgorzata Śmigielska, natomiast w konkursie literackim wyróżnienie otrzymał uczennica klasy 3 gimnazjum Paulina Jandy. Uczennice wraz z panią Ponicką udadzą się na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 10 grudnia br. w kinie Halszka w Szamotułach.