BAL ÓSMOKLASISTY ORAZ OSTATNI BAL GIMNAZJALNY

W dniach 24 i 25 maja br., odbył się Bal Ósmoklasisty oraz ostatni Bal Gimnazjalny, zorganizowany przez Samorząd uczniowski. Bale uroczystą przemową rozpoczęli Alicja Wendt i Wiktor Ciebielski – uczniowie klas ósmych oraz Dagna Kończak i Cezary Flieger – uczniowie klas gimnazjalnych.

Uczniowie podziękowali kwiatami dyrekcji szkoły i wychowawcom. Uroczystego otwarcia Balu Ósmoklasisty i Gimnazjalnego dokonała dyrektor szkoły Pani Anna Pupka. Po zakończonej przemowie  uczniowie tanecznym krokiem w rytm Walca zaprosili do wspólnej zabawy. Nie zabrakło dobrych humorów, wyboru Króla i Królowej balu oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia w Fotobudce. Do wieczora salę wypełniał radosny śmiech oraz widok doskonale bawiących się tancerzy. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało.

Samorząd Uczniowski dziękuje Pani dyr. Annie Pupka, wychowawcom, nauczycielom, rodzicom oraz tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji bali.