„DYSKOTEKA INTEGRACYJNA NA POWITANIE JESIENI’

W czwartek, 4 października 2018 r. Zarząd Samorządu Uczniowskiego zorganizował dyskotekę na powitanie czwartych klas pt.: „DYSKOTEKA INTEGRACYJNA NA POWITANIE JESIENI’’.

Już przy wejściu czekał na uczestników kiermasz pysznych babeczek na polepszenie nastroju.

Kiermasz losów też zrobił furorę ,uczestnicy  bardzo chętnie kupowali losy które potem wymieniali na przeróżne wspaniałe nagrody.  Fotobudka też zyskała wielką popularność.

Nawet nasza maskotka minionek  - nie mogła się opuścić dyskoteki  nie pojawiając się właśnie w tym miejscu. Nie mogło zabraknąć konkursów ,a były to: taniec na gazecie oraz taniec z miotłą.

Laureaci  i uczestnicy konkursów byli nagradzani owocowymi cukierkami.

Podczas  dyskoteki udało nam się zebrać ponad 1000 złotych!

Na dyskotece bawiło się  197 uczniów klas IV-VI, Których do tańca raczej nie trzeba było namawiać.

Mamy nadzieje że wszystkim się podobało. Jeśli macie jakieś uwagi ,prosimy je nam niezwłocznie przekazać

Zarząd Samorządu

Uczniowskiego SP w PNIEWACH