XV JUBILEUSZOWE BIEGI PRZEŁAJOWE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KAMIONNIE.

We wtorek 8 października w Kamionnie odbyły się Biegi Przełajowe im. Powstańców Wielkopolskich. Celem imprezy była popularyzacja biegania wśród dzieci i młodzieży, pielęgnowanie pamięci o Powstańcach Wielkopolskich oraz integracja młodzieży z różnych szkół.

Reprezentacja naszej szkoły trenująca w UKSPniewiak pod opieką instruktorów Magdaleny Kwaśnej, Klaudii Buszkiewicz - Michalak, Przemysława Kolanosia i Wacława Kwaśnego wystąpiła w następującym składzie: Nikodem Kubiak, Adrianna Strojna, Jakub Czepczyński, Bartosz Matysiak, Mateusz Igła, Anna Napierała, Oliwer Gorący, Gracjan Motyka, Remigiusz Korbanek, Michał Dera, Oliwier Kowalczyk, Sebastian Napierała, Eryk Szczechowiak, Nikodem Witczak, Miłosz Paul, Jakub Markiewicz, Mieszko Kapłon, Hubert Klatkiewicz i Radosław Bełtowski.

Wyniki indywidualne:

Adrianna Strojna I miejsce

Jakub Czepczyński I miejsce

Anna Napierała III miejsce

Sebastian Napierała III miejsce

Eryk Szczechowiak I miejsce

Miłosz Paul III miejsce

Cała reprezentacja chłopców drużynowo zdobyła III miejsce.

Gratulujemy !