WYSKOKOWY PIĄTEK 5H I 5F

Dnia 29 października uczniowie klasy 5h i 5f ze swoimi wychowawcami Magdalena Kwaśną i Klaudią Buszkiewicz – Michalak, wybrali się do parku trampolin  Jupm Arena w Poznaniu. Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc sportowo - rozrywkowych w stolicy Wielkopolski.

Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, dzieci korzystały z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Pobyt w Jump Arena sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił dzieciom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.