Pasowanie Pierwszoklasistów.

Dnia 13 października 2020r. w przeddzień święta Edukacji Narodowej uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na Uczniów naszej  Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich.

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, ślubowanie miało nieco inny charakter, odbywało się w każdej z klas pierwszych.  Zadbano jednak o uroczysty charakter. W klasach Pierwszoklasiści ślubowali przed Sztandarem Szkoły. Każdy uczeń został pasowany tradycyjnym ołówkiem. Uczniowie odśpiewali hymn szkoły. Po pasowaniu dzieci otrzymały prezenty: kuferki ufundowane przez rodziców, upominki z Banku Spółdzielczego oraz pierwszy dokument- legitymację szkolną. Uczniowie starszych klas złożyli Pierwszakom życzenia.