Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pniewach

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 3886988
    • Do końca roku: 342 dni
    • Do wakacji: 152 dni
  • Kalendarium

    Niedziela, 2022-01-23

    Imieniny: Fernandy, Jana

Nauczyciele

s. Andreychuk Nadezda - religia

Antkowiak – Kotulska Kinga – edukacja wczesnoszkolna

Bartkowiak Iwona - język polski

Bernat Katarzyna - chemia

Białkowski Maciej - historia, etyka, informatyka, wicedyrektor

Bromber Justyna – edukacja wczesnoszkolna

Brychczyńska Magdalena – świetlica szkolna

Buszkiewicz - Michalak Klaudia - wychowanie fizyczne

Chmielnik Anna - pedagog szkolny

Ciszak Anna - matematyka

Chudziak Lidia - biblioteka szkolna

Czarnecka Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

Dolata Piotr - język niemiecki, geografia, wicedyrektor 

Durma - Więcławska Karina - edukacja wczesnoszkolna

Fabianowska Joanna - język  polski

Ferfet - Orzechowska Magdalena - język angielski

Grobelna Martyna - psycholog szkolny

Gromadecka Joanna -  język angielski

Grzeszczak Justyna -  matematyka

Gwardyś Magdalena - świetlica szkolna

Hanaka – Adamska Paulina – język angielski

Idziak Lucyna – zajęcia pomocy psychologiczno - pedagogicznej, świetlica  szkolna     

Jakubowska Daria – język angielski

Janaszak Agnieszka - świetlica szkolna

Kajzderska Beata - historia

Kaniewska Wiesława – technika

Kawa Robert – wychowanie fizyczne

s. Kędziora Dorota - religia

Klatkiewicz Katarzyna - biologia, przyroda

Kobierska Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna

Kolanoś Przemysław - wychowanie fizyczne

Kotlarz Elżbieta - język niemiecki, wicedyrektor

Krawczyk Jadwiga - język polski

Krumryk Ewa - świetlica szkolna

Krystofiak Magdalena - wychowanie fizyczne

Kwaśny Wacław - wychowanie fizyczne

Liszkowska Lidia – język polski

Magdziak Urszula - edukacja wczesnoszkolna

Mikołajczak Andrzej - muzyka

Musiał Ryszarda -  język niemiecki, świetlica

Nizio Jolanta - edukacja wczesnoszkolna

Norek Dariusz -  historia, informatyka

Nowaczyk - Marcinkowska Dorota - język polski

Pacholak Klaudia – edukacja wczesnoszkolna

Paprocka Arleta - WOS

Pigla Alina -  matematyka, WDŻR

Ponicka Marta – pedagog szkolny, świetlica szkolna,  specjalista do współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Porwich Tadeusz – fizyka, informatyka

Pupka Andrzej - religia, edukacja dla bezpieczeństwa

Pupka Anna -  dyrektor

Pyżalska - Rybarczyk Izabela - pedagog szkolny, logopedia 

Raczkowska Agnieszka - historia, WDŻR, specjalista do współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Rogalska Agnieszka - biblioteka szkolna

Roszyk Natalia – edukacja wczesnoszkolna

Siemieniak Maciej - biologia

Skiba Magdalena -  język polski

Słupska Anna - język niemiecki, doradztwo zawodowe

Słupska Jolanta - edukacja wczesnoszkolna

Sulima Aleksandra – fizyka, matematyka

Szofer Maria - edukacja wczesnoszkolna

Syk Katarzyna – język polski, biblioteka szkolna

Synowczyńska Angelika – edukacja wczesnoszkolna

Świerzko Rafał – język angielski, geografia, świetlica

Tomczak Olga – edukacja wczesnoszkolna

Twardosz Alina - język polski, biblioteka szkolna

Wąsowska Maria - specjalista do współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Wendt Agnieszka - matematyka

Wendt Marek - matematyka, informatyka

Węglarz Lucyna -  matematyka

Wieczorek Barbara - edukacja wczesnoszkolna

Winnicka - Grupa Anna - edukacja wczesnoszkolna

Wiśniewski Andrzej - o. Ignacy - religia

Włodarczyk Natalia - plastyka

Woropaj Jolanta - geografia, WDŻR

Wójcik Jolanta - edukacja wczesnoszkolna

Zuzek Julita - chemia