SUKCESY OGÓLNE SZKOŁY

Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia » SUKCESY OGÓLNE SZKOŁY

„Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły” to ogólnopolski projekt systemowy Ministerstwa Edukacji Narodowej realizowany w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej od marca 2013 do czerwca 2015 roku, w którym uczestniczyła nasza szkoła.

CERTYFIKAT SZKOŁY WSPÓŁPRACY
czytaj więcej
  • Tytuł SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ

W latach 2015-2017 czterdziestu  nauczycieli  Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich oraz Gimnazjum im. Ks. Mariana Maciejewskiego w Pniewach, pod życzliwą opieką trenerów Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie, uczestniczyło w ogólnopolskim programie Szkoły Uczącej Się – SUS.


24 listopada 2017 roku  odbył się w naszej szkole panel koleżeński podsumowujący pracę projektową, podczas którego  otrzymaliśmy zaszczytny tytuł

Szkoły Uczącej Się.

Tytuł SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ

 

czytaj więcej

Nauczyciele i uczniowie Gimnazjum im. ks. kan. Mariana Maciejewskiego oraz Szkoły Podstawowej w Pniewach w okresie od 05.10.2015 r. do 05.04.2016r.  wspólnie uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie: „Na  sportowo jest zdrowo”.

Celem konkursu było wskazanie, jak ważną rolę w życiu ucznia pełni edukacja prozdrowotna w szkole oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

W konkursie szkoły zmierzyły się z 9 zadaniami - wszystkie zostały ocenione na 10pkt.!!!

MAMY CERTYFIKAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ,,NA SPORTOWO JEST ZDROWO
czytaj więcej
  • MAMY PRAWA!

W roku szkolnym 2012/2013 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pniewach brała udział w Ogólnopolskim Programie Upowszechniania Praw Ucznia i Nauczyciela. W programie wzięło udział ponad 1200 szkół z całej Polski. Miło nam zakomunikować, że w rankingu na najbardziej świadomą swoich praw społeczność szkolną zajęliśmy 3 miejsce, co potwierdza uzyskany Certyfikat.
Dziękujemy bardzo uczniom i nauczycielom za tak liczny udział w programie!

MAMY PRAWA!

Udział w kampanii społecznej „Włącz książkę, włącz czytanie” oraz podjęte przez bibliotekę szkolną działania upowszechniające czytelnictwo przyniosły naszej szkole zaszczytny tytuł „Miejsce przyjazne książce” oraz prawo do używania logo świadczącego o wyróżnieniu.


MIEJSCE PRZYJAZNE KSIĄŻCE
czytaj więcej
  • JESTEŚMY SZKOŁĄ W RUCHU!

Od 30 października 2013r do 31 marca 2014r Szkoła Podstawowa w Pniewach brała udział w Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może" organizowanej w ramach Roku Szkoły w Ruchu. Minister Edukacji Narodowej przyznał naszej Szkole tytuł Szkoły w Ruchu. Szczegóły akcji i zadania można znaleźć TUTAJ.

JESTEŚMY SZKOŁĄ W RUCHU!

12 listopada br. na podstawie wyników kontroli przeprowadzonej przez Sanepid w Szamotułach, szkoła nasza otrzymała Dyplom z tytułem ,,Warunki do uprawiania sportu i rekreacji … na medal”.

JESTEŚMY NA MEDAL
czytaj więcej

BEZPIECZNA SZKOŁA - BEZPIECZNY UCZEŃ

Od 1 października 2011r do 31 marca 2012 r Szkoła Podstawowa w Pniewach brała udział w Ogólnopolskim Konkursie BEZPIECZNA SZKOŁA - BEZPIECZNY UCZEŃ. Komitet Honorowy oraz Jury Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń przyznali Szkole Podstawowej w Pniewach tytuł Bezpiecznej Szkoły.

MAMY TYTUŁ BEZPIECZNEJ SZKOŁY
czytaj więcej
czytaj więcej
czytaj więcej
czytaj więcej
czytaj więcej

Pliki do pobrania