OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU 2011/2012

Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia » OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU 2011/2012

ZAJĘLIŚMY II MIEJSCE!!!

II MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POWIATU SZAMOTULSKIEGO W BIEGACH SZTAFETOWYCH
czytaj więcej

              W dniu 21 października 2011r. w Sierakowskim Ośrodku Kultury  odbyło się spotkanie z poetką Wandą Chotomską. Podczas spotkania podsumowano Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Grajmy w kolory z Wandą Chotomską”.


PLASTYCZNY SUKCES PATRYCJI
czytaj więcej

Uczennica naszej szkoły Marta Łuczak z klasy 6a zajęła I miejsce w konkursie wolaknym "WYGRAJ SZANSĘ"

MARTA - WYGRAŁA SZANSĘ
czytaj więcej

     22 listopada 2011r. czterech uczniów naszej szkoły brało udział w Finale Powiatowych XIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii  Indywidualnych Mistrzostw  w szachach, które rozegrano we Wronkach.

CZAREK ZAGRA W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA
czytaj więcej


W Uroczystość Chrystusa Króla, dnia 20.11.2011 roku odbył się
 w klasztorze sióstr Urszulanek w Pniewach,

VII KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ SZOPKĘ RODZINNĄ.VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  NA NAJŁADNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
czytaj więcej

Miło nam poinformować, że Karolina Słoma z kl. 6c zdobyła I miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej”. Ww. konkurs odbył się w Poznaniu 28 stycznia 2012r. Zwyciężczyni gratulujemy!

Wyniki szczegółowe TUTAJ.

SUKCES KAROLINY SŁOMY
czytaj więcej

24 stycznia 2012 w gimnazjum w Kaźmierzu odbył się etap powiatowy XVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Wzięło w nim udział 9 naszych uczniów z klas

4 - 6. Znamy już oficjalne wyniki.

 

ETAP POWIATOWY XVI KONKURSU WIEDZY O WIELKOPOLSCE
czytaj więcej
czytaj więcej

9 lutego 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Szamotułach wręczono nagrody laureatom powiatowych konkursów plastycznych "Odblaskowo - bezwypadkowo" i "Bezpieczna zima pierwszaka" organizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach.

LAUREACI POWIATOWYCH KONKURSÓW
czytaj więcej

Kinga Mądra, uczennica klasy 6c brała udział w Wojewódzkim Konkursie Humanistycznym. Jako jedyna spośród 78 uczestników konkursu na szczeblu rejonowym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

KINGA MĄDRA LAUREATKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HUMANISTYCZNEGO
czytaj więcej

10 marca 2012 r. odbył się w Poznaniu etap wojewódzki WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO. Z naszej szkoły po etapie rejonowym zakwalifikowali się do niego: Aleksy Kapłon 6a, Jakub Rogalski 6b i Michał Bandura 6d.

czytaj więcej


MISTRZOWIE POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ
czytaj więcejczytaj więcej


XXXV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
czytaj więcej

Niemiecki jest super! Taką opinię podzielają uczniowie, którzy brali ostatnio udział w dwóch konkursach językowych i mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami:

  1. Marta Łuczak (klasa 6a) to  zwyciężczyni I miejsca w XII Powiatowym Festiwalu Piosenki Niemieckiej „Sing mit” w Szamotułach. Warto przypomnieć, że Marta stanęła na najwyższym podium już trzeci rok z rzędu. Jury chwaliło Martę za piękną wymowę, niespotykane wyczucie muzyczne i trudny repertuar.
  2. Weronika Marcinkowska, Zuzanna Pankowska, Justyna Tonak, Michał Bandura i Mateusz Misiewicz wygrali zespołowo I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych w Chełmnie.

Zwycięzcom gratulujemy!

NIEMIECKI JEST SUPER!
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |