OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU 2013/2014

Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia » OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU 2013/2014

Cezary Fliger, pniewianin reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy GCK Szach Sękowo, (obecnie uczeń klasy 4a) pewnie zwyciężył w niedzielnym (1.09) towarzyskim turnieju szachowym juniorów w Słopanowie koło Obrzycka. Startowało 24 zawodników – oprócz miejscowych mieszkańcy Słopanowa, Poznania, Gniezna, Sękowa, Pniew i Szamotuł.

KOLEJNE TURNIEJOWE ZWYCIĘSTWO CEZAREGO

Dnia 23 września odbyły się w Szamotułach Mistrzostwa Powiatu w Biegach Sztafetowych. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Aldona Bogała, Beata Jackowiak, Paulina Szarata, Maria Matuszak, Natalia Wojciechowska,Jakub Scherfen, Hubert Kaczmarek,Dawid kubiak, Jezierski Kacper, Sebastiana Michalak, Jan Gomuła zajęła II miejsce.

Gratulujemy!

W piątek 25 października2013 roku uczennica klasy VI c Zuzanna Kaczmarek wspólnie z nauczycielką plastyki Renatą Szymczak, udała się do  Sierakowa, by odebrać nagrodę za zajęcie II miejsca w  IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „W hołdzie Janowi Pawłowi II”, którego hasło tegoroczne brzmiało „Chwalę Cię Panie całym sercem” .

PLASTYCZNY SUKCES ZUZANNY

Uczeń naszej szkoły - Oliwier Skrzypczak, który trenuje zapasy w Uczniowskim  Klubie Sportowym „Pniewiak” Pniewy, wywalczył ostatnio dwa medale.

SUKCESY MŁODEGO ZAPAŚNIKA

Uczennicy klasy 5 d  Olgi Grabowskiej jesień nie tylko kojarzy się z nauką. To również bardzo intensywny czas sportowej rywalizacji. Dla Olgi trudny - bo rozpoczęła rozgrywki w starszej kategorii wiekowej.