OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU 2016/2017

Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia » OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU 2016/2017

25 października w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pniewach 32 szachistów walczyło o punkty dla swoich szkół w ramach Drużynowych Mistrzostw Szkół Powiatu Szamotulskiego.


MISTRZOWIE POWIATU
czytaj więcej

Szkoła Podstawowa w Pniewach została zakwalifikowana do udziału w Ogólnopolskim programie i konkursie Wygraj szansę. Jest to program dydaktyczno - kulturalny w ramach projektu "Trzeźwość na co dzień dla dzieci i młodzieży uzdolnionej z całej Polski.

WYGRAJ SZANSĘ - SP PNIEWY
czytaj więcej

Ośmioro zawodników UKS Szach w różnym wieku, startowało w niedzielę w XIX Festiwalu Szachowym im. Henryka Grafki w Szamotułach. Memoriał poświęcony zasłużonemu trenerowi i działaczowi szachowemu z grodu Halszki rozgrywano w trzech grupach wiekowych - i w każdej z nich klub z Sękowa miał swoich reprezentantów. Rewelacyjnie zagrał Oskar Kurowski, który zajął drugie miejsce w kategorii do lat 16.KOLEJNY SUKCES OSKARA
czytaj więcej

   Szachiści reprezentujący naszą szkołę wzięli udział w finale Drużynowych Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego, rozgrywanych w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 


IV MIEJSCE SZACHISTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
czytaj więcej

XIII Turniej Gwiazdkowy Karate Kyokushin w Poznaniu odbył się w sobotę 10.12.2016 i jak co roku pozwolił młodym adeptom sztuki walki wykazać  się swoimi umiejętnościami w  konkurencji kata, kumite oraz kata synchroniczne. Z pośród 100 zawodników wyłoniono tych, którzy pokonali stres i w precyzyjny sposób pokazali swoje umiejętności. Jednak w tym dniu nikt nie był przegrany, ponieważ każdy uczestnik otrzymał okolicznościowy medal za udział w turnieju!


ZŁOTO DLA AMELKI, MARKA, ADAMA
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |