Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

Jesteś tu: » Strona główna » Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

STRONA INTERNETOWA PROJEKTU - KLIKNIJ TUTAJ
  BIOGRAMY UTWORZONE W RAMACH CDEW
1. Marian Poszwiński - kliknij TUTAJ
2. ks. Wojciech Raczkowski - kliknij TUTAJ
3. Marian Wache - kliknij TUTAJ
4. św. Urszula Ledóchowska - kliknij TUTAJ

5. Stanisław Niegolewski - kliknij TUTAJ

6. Jan Frąckowiak - kliknij TUTAJ

7. Barbara Dorożała - kliknij TUTAJ

8. Łukasz Frajtag - kliknij TUTAJ

 

16 października odbyło się podsumowanie pracy projektowej w formie Benefisu Wielkich Wielkopolan. Gościliśmy rodziny i osoby związane z bohaterami naszych biogramów oraz samych bohaterów: Panią Barbarę Dorożałę i Pana Łukasza Frajtaga.

Forma benefisu bardzo spodobała się naszym gościom. W świetle świec, przy dźwiękach muzyki popłynęły wspomnienia. Nie zabrakło łez wzruszenia i tęsknoty, ale również ciepłych słów pełnych humoru. Podczas rozmów przy kawie wspomnieniom nie było końca, bo ludzie Ci żyją w naszych sercach i żyć będą, dopóki będziemy o nich pamiętać.

BENEFIS WIELKICH WIELKOPOLAN
czytaj więcej

Nasza szkoła  w partnerstwie z Ogólnopolską Fundacją Edukacji Komputerowej od roku realizuje projekt eSzkoła Wielkopolska- Cyfrowa Encyklopedia Wielkopolan. Głównym celem projektu jest wdrożenie programów rozwojowych w zakresie stosowania w kształceniu metody projektów i nauczania problemowego z wykorzystaniem  technologii informacyjnych i komunikacyjnych (TIK) oraz utworzenie Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolan. W ramach  podjętych działań budynek  szkoły został wyposażony w serwerownię oraz bezprzewodową sieć internetową. NIECODZIENNA WIZYTA
czytaj więcej
czytaj więcej
czytaj więcej

Pliki do pobrania