Szkoła Współpracy

Jesteś tu: » Strona główna » Szkoła Współpracy

Czwartkowe popołudnie 27.09.2018r. klasa 4e wraz z rodzicami i wychowawczynią spędziła w kręgielni w Paproci koło Nowego Tomyśla.

INTEGRACJA W KLASIE IVE
czytaj więcej

Piątkowe popołudnie 5 października 2018 r. klasa 4a wraz z rodzicami oraz wychowawcami L. Węglarz oraz J. Nizio spędzili w miły sposób na kręgielni w Nowym Tomyślu.


INTEGRACJA W KLASIE 4A
czytaj więcej

W ramach projektu Szkoła Współpacy odbyło się spotkanie integracyjne klasy I B. Rodzice, dzieci oraz wychowawczyni, spotkali się w Łazienkach, by wspólnie i aktywnie spędzić czas. SPOTKANIE INTEGRACYJNE KL. I B
czytaj więcej

W piątek, 21 września uczniowie klasy I c wraz z wychowawczynią oraz rodzicami i rodzeństwem  udali się do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Dąbrowie. Spotkanie miało charakter edukacyjno- integracyjny.


SPOTKANIE INTEGRACYJNE KLASY 1C
czytaj więcej

Dnia 12.09.2018r. rodzice klasy 1d wraz z wychowawczynią zorganizowali spotkanie integracyjne. Wszyscy z radością udali się do wsi Rudka. 


SPOTKANIE INTEGRACYJNE KL. I D
czytaj więcej

Dnia 20 września 2018 w  ramach projektu "Szkoła Współpracy" odbyło się spotkanie integracyjne klasy 1e. Uczniowie wraz z wychowawczynią oraz  rodzicami i rodzeństwem spotkali się w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Dąbrowie.

 

SPOTKANIE INTEGRACYJNE KL. I E
czytaj więcej

19 września 2018 r uczniowie klasy 2 c wraz z wychowawcą p. Kariną Durma-Wiecławską i rodzicami uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym w Dąbrowie. Zabawa wśród odgłosów leśnych zwierząt na łonie natury była świetnym pomysłem.


INEGRACJA W DĄBROWIE - 2C
czytaj więcej

Dnia o8.09.2018r. klasa 4c wraz z wychowawcą i rodzicami zorganizowała wyjście do Łazienek.


SPOTKANIE INTEGRACYJNE KLASY 4C.
czytaj więcej

27 września 2018 w Zamorzu odbyło się spotkanie integracyjne uczniów, rodziców i wychowawcy klasy IV f w ramach projektu SZKOŁA WSPÓŁPRACY. Zabawę rozpoczęliśmy tanecznym krokiem.


SPOTKANIE INTEGRACYJNE KLASY 4 F
czytaj więcej

W dniu 28.09.2018r. odbyło się spotkanie uczniów klasy 4g, ich rodziców i wychowawcy w Lubocześnicy, w ramach projektu SZKOŁA WSPÓŁPRACY.


SPOTKANIE INTEGRACYJNE KLASY 4 G
czytaj więcej

4 października w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej odbył się bardzo emocjonujący mecz w „dwa ognie” pomiędzy rodzicami i uczniami klasy 4h.


SPOTKANIE INTEGRACYJNE KLASY 4 H
czytaj więcej

Pliki do pobrania