Profilaktyka szkolna

Jesteś tu: » Strona główna » Profilaktyka szkolna

10 maja 2017r. w naszej szkole odbyło się spotkanie dla rodziców z  prof. nadzw. panem Mariuszem Jędrzejko. Nasz gość w sposób ciekawy i przystępny, a chwilami także zabawny, poruszył wiele ważnych kwestii dotyczących budowania relacji rodzica z dzieckiem. Wyjaśnił jak ważną rolę odgrywa spójność zasad obojga rodziców względem dziecka, jakie wzory z rodziców przejmują dzieci w swoim późniejszym życiu, dlaczego ważne jest aby dziecko miało swoje obowiązki i jak egzekwować przestrzeganie ustalonych zasad. 


„DLACZEGO WARTO WYCHOWYWAĆ W GRANICACH I NORMACH?” - SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE DLA RODZICÓW
czytaj więcej

Nasza szkoła otrzymała certyfikat za udział w konkursie organizowanym przez Fundację Orange „Bezpiecznie Tu i Tam”.


CERTYFIKAT ZA UDZIAŁ W KONKURSIE „BEZPIECZNIE TU I TAM” DLA NASZEJ SZKOŁY.
czytaj więcej

W dniach 20-22.03.2017r. odbyły się w naszej Szkole  warsztaty profilaktyczne  dla wszystkich uczniów klas IV-VI . Ich realizatorem było Mazowieckie Centrum Szkolenia i Rozwoju.WARSZTATY PROFILAKTYCZNE DLA KLAS IV-VI „NA WŁAŚCIWEJ DRODZE, DLACZEGO NIE WARTO Z NIEJ ZBACZAĆ”
czytaj więcej

W dniach 9-10 marca br. w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne dla klas I-III prowadzone przez panie policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Działania odbyły się w ramach programu „Dwie strony sieci”.


WARSZTATY PROFILAKTYCZNE DLA KLAS I-III
czytaj więcej