Nauczyciele

Jesteś tu: » Strona główna » Nauczyciele


Adamska Aleksandra -  wychowanie fizyczne

Antkowiak - Kotulska Kinga - edukacja wczesnoszkolna

Bartkowiak Iwona - język polski

Bąk Agnieszka - język angielski

Bernat Katarzyna - chemia

Białkowski Maciej - historia, etyka, informatyka

Bosy Elżbieta - matematyka, chemia

Bosy Przemysław - wychowanie fizyczne

Buszkiewicz - Michalak Klaudia - wychowanie fizyczne

Chmielnik Anna - pedagog szkolny

Chudziak Lidia - biblioteka szkolna

Ciszak Anna - matematyka

Czarnecka Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

Cygan Paulina - edukacja wczesnoszkolna, logopedia

Dolata Blanka - język polski

Dolata Piotr - język niemiecki, przyroda, wicedyrektor

Durma - Więcławska Karina - edukacja wczesnoszkolna, logopedia

Fabianowska Joanna - język  polski

Ferfet Magdalena - język angielski

Golcz Ewa - język angielski

Górniak Monika - wychowanie fizyczne

Grobelna Martyna - psycholog szkolny

Gromadecka Joanna -  język angielski

Grzeszczak Justyna -  matematyka

Gwardyś Magdalena - świetlica szkolna

Hojan Danuta - świetlica szkolna

Hojnacka Anna - język niemiecki

Hosała Elżbieta - świetlica szkolna

Idziak Lucyna - język niemiecki

Janaszak Agnieszka - świetlica szkolna

Kajzderska Beata - historia

Kaniewska Wiesława - matematyka, technika

Klatkiewicz Katarzyna - biologia, przyroda

Kobierska Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna

Kociemba Weronika - edukacja wczesnoszkolna

Kolanoś Przemysław - wychowanie fizyczne

Kotlarz Elżbieta - język niemiecki, wicedyrektor

Kozłowska Anna - matematyka

Krawczyk Jadwiga - język polski

Krumryk Ewa - świetlica szkolna

Krzyżagórska Dorota - psycholog szkolny

Krzyżańska Aleksandra - edukacja wczesnoszkolna

Kwaśna Magdalena - wychowanie fizyczne

Kwaśny Wacław - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Liszkowska Lidia -  język polski

Pacholak Klaudia - edukacja wczesnoszkolna

Magdziak Urszula - edukacja wczesnoszkolna

Mikołajczak Andrzej - muzyka, przyroda

Molik Barbara - język polski, wicedyrektor

Musiał Ryszarda -  język niemiecki

Nizio Jolanta - edukacja wczesnoszkolna

Nowaczyk - Marcinkowska Dorota - język polski

Norek Dariusz -  historia, informatyka, WOS

Paprocka Arleta -  historia, WOS

Pigla Alina -  przyroda, matematyka

Poczekaj Robert - religia, zajęcia artystyczne

Porwich Tadeusz - fizyka

Ptaszyńska Jadwiga -  język francuski

Pupka Andrzej - religia, edukacja dla bezpieczeństwa

Pupka Annadyrektor

Pyżalska - Rybarczyk Izabela - pedagog szkolny

Raczkowska Agnieszka - historia, muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne, WDŻR

Rogalska Agnieszka - świetlica szkolna, biblioteka szkolna

Rybakowska Iwona - edukacja wczesnoszkolna

Sieczkarek - Bździel Anna - świetlica

Siemieniak Maciej - biologia

Siminiak - Kucza Helena - religia, technika

Skiba Magdalena -  język polski, biblioteka szkolna

Słupska Anna - język niemiecki

Słupska Jolanta - edukacja wczesnoszkolna

s. Staniszewska Beata - religia

Sulima Aleksandra - matematyka

Szofer Maria - edukacja wczesnoszkolna

Szremska Justyna - język niemiecki

Szukała Maria - edukacja wczesnoszkolna

Szymczak Renata - plastyka

Świerzko Rafał -  geografia

Twardosz Alina - język polski

s.Waligórska Lidia - religia

Wąsowska Maria - specjalista do współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Wendt Agnieszka - matematyka

Wendt Marek - matematyka, informatyka, zajęcia komputerowe

Wieczorek Barbara - edukacja wczesnoszkolna

Węglarz Lucyna -  matematyka

Winnicka - Grupa Anna - edukacja wczesnoszkolna

Włodarczyk Natalia - świetlica szkolna

Woropaj Jolanta - geografia, WDŻR

Wójcik Jolanta - edukacja wczesnoszkolna