Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

Jesteś tu: » Strona główna » Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem „Niezwykła moc zwykłego czytania” i adresowana była do uczniów klas IV –VI.

 

 

VII EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „NIEZWYKŁA MOC ZWYKŁEGO CZYTANIA” 2016/2017
czytaj więcej

30 maja zakończyła się VI edycja konkursu, której temat wypływał z promocji czytelnictwa wspieranego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. „Czytam wszędzie” to także tegoroczny projekt wielu bibliotek szkolnych w całej Polsce. 

VI EDYCJA „CZYTAM WSZĘDZIE” 2014/2015
czytaj więcej

Na tegoroczną edycję konkursu, która  przebiegała pod hasłem Miejsca pamięci o Powstaniu Wielkopolskim w obiektywie ucznia” wpłynęło 27 prac uczniów szkół podstawowych z Szamotuł (SP nr 2), Posadowa, Nojewa, Lwówka, Otorowa, Chrzypska Wielkiego i Pniew. Jury konkursowe zwróciło w tym roku uwagę na trudny temat pracy konkursowej, jego walory wychowawcze, a także różnorodny wyraz artystyczny.V EDYCJA
czytaj więcej

Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem „W zimowej szacie” i adresowana była do uczniów klas IV –VI. Na konkurs nadesłano 23 ciekawe prace. Tym razem swoje szkoły reprezentowali uczniowie z Otorowa, Szamotuł, Kamionnie i Pniew.

IV EDYCJA „W ZIMOWEJ SZACIE…” 2012/2013
czytaj więcej

Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem „Popatrz, jak wiosna ubiera przyrodę” i cieszyła się sporym zainteresowaniem. Na konkurs nadesłano 48 ciekawych prac. Tym razem swoje szkoły reprezentowali uczniowie z Chełmna, Kamionnie, Posadowa, Sierakowa, Lwówka i Pniew.

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Pliki do pobrania