Jesteś tu: » Strona główna » ZWYCZAJE I TRADYCJE ŚWIĘTA DZIĘKCZYNIENIA I BOŻEGO NARODZENIA W KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

Uczniowie klas trzecich od października 2017r. do stycznia 2018r. realizowali projekt „Zwyczaje i tradycje Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia w krajach anglojęzycznych”.

Celem podejmowanych działań było: poznanie genezy Święta Dziękczynienia, ciekawostek z nim związanych oraz typowych potraw, porównywanie polskich i angielskich zwyczajów  Bożonarodzeniowych, doskonalenie techniki pisania życzeń i opisywania talerza z potrawami. Trzeba przyznać, że dzieci podczas wykonywania zadań wykazały się dużą pomysłowością.

Więcej TUTAJ.

(J.G.)